MDM Pěnová matrace PICCHI

4,215.00 

Katalogové číslo: housela-55019 Kategorií: , , , ,

Základem matrace PICCHI je polyuretanová pěna T25 se zvýšenou pevností a dobrou propustností vzduchu. Kromě toho poskytuje skvělou tepelnou izolaci. Nedeformuje se, díky čemuž je matrace velmi pohodlná a zaručuje pohodlí při spánku. Vysoce kvalitní pěna poskytuje velmi dobrou oporu páteře. Tlumí pohyby druhé osoby, takže je to skvělé řešení pro páry a pro děti, jejichž kosterní systém je velmi křehký. Správně profilovaný povrch zajišťuje optimální rozložení tělesného tlaku a zabraňuje vzniku lokálních otlaků.

Specifikace: tvrdost: H3 střední tvrdá, tloušťka: 12 cm
Složení: polyuretanová pěna: 11 cm, tloušťka potahu: 1 cm

Potah matrace

Potah je vyroben z vysoce kvalitních prvotřídních hypoalergenních materiálů, díky nimž vám pomůže prodloužit životnost vaší matrace, poskytuje výjimečnou měkkost, svěžest a mimořádný komfort a spokojenost při používání. Struktura materiálu, ze kterého byl potah vyroben, zajišťuje dostatečné větrání a správné proudění vzduchu v matraci. Složení: 100% polyester.

Vlastnosti: antialergický, prodyšný, jemný na dotek, odolný vůči nečistotám, odolný proti roztažení, zajišťuje dobrou ventilaci, pratelný při 30 ° C

Složení matrace

POLYURETÁNOVÁ PĚNA (profilovaná)
Pěna se zvýšenou pevností a dobrou propustností vzduchu, poskytuje skvělou tepelnou izolaci, nedeformuje se, díky čemuž je matrace velmi pohodlná a zaručuje pohodlí při spánku. Vysoce kvalitní pěna poskytuje velmi dobrou oporu páteře. Dobře tlumí pohyby druhé osoby, takže je to skvělé řešení pro páry a pro děti, jejichž kosterní systém je velmi choulostivý. Správně profilovaný povrch zajišťuje optimální rozložení tělesného tlaku, umožňuje proudění vzduchu a zabraňuje vzniku lokálních otlaků.
Více informací zde……

Výrobca: