Dřevěná kuchyňka pro děti Krámek s doplňky EcoToys

1,985.00 

Katalogové číslo: housela-53414 Kategorie: , , ,

Kuchyně a obchod v jednom

Kuchyňka – obchůdek je ideálním zdrojem zábavy pro vaše malé ratolesti. Díky ní si totiž mohou vyzkoušet, jaké je to být kuchařem a zároveň i prodávat zboží. Tato hračka poskytne zábavu celé rodině! Kromě toho si vaše dítě může osvojit pravidla vaření, udržování pořádku či dokonce základy počítání. Design kuchyně v sobě zachovává moderní, ztónovanou koloristiku, důraz je kladen na každičký detail.

2 v 1

Hračka je zhotovena ze dřeva a spojuje v sobě mnoho zajímavých funkcí. Jedna strana hračky tak zastává funkci obchůdku, druhá kuchyňky. K dispozici je zde kuchyňská linka s dřezem (PVC) včetně dřevěného kohoutku a ploténkou se světelnými diodami, jež vydává zvuky vaření pokaždé, když si dítě hraje. Nezbytným elementem je taktéž trouba, díky níž se hraní stane ještě věrohodnějím. Estetiku hračky podtrhává barevná girlanda, praktičnost zase háčky, na nichž lze zavěsit potřebné náčiní. Sada také zahrnuje dřevěný nůž, lžíci, vařečku, pánvičku a hrnec s pokrývkou. Oblé hrany zaručují dokonalou bezpečnost kuchyňky. Hračka je pokryta netoxickými barvami.

Jako v opravdové kuchyni

LED diody umístěné v jednotlivých ploténkách imitují skutečnou sklokeramickou desku. Hračka navíc vydává zvuky procesu vaření, což představuje nesmírně věrohodný efekt.

Seznam doplňků:

hrnec s pokrývkou
pánvička
náčiní pro vaření
tabulka (krájecí deska)
Doplňky: dřevěné ovoce a zelenina či dort NEJSOU SOUČÁSTÍ PRODUKTU
Více informací zde……

Výrobca: