Dřevěná kuchyňka pro děti EcoToys s tabulí

1,985.00 

Katalogové číslo: housela-53417 Kategorie: , , ,

Hrajeme si s EcoToys!

Tato dřevěná dětská kuchyňka je ideálním zdrojem zábavy pro malé kuchařky či kuchtíky. Každé dítě zbožňuje sledovat a pomáhat dospělým při každodenních činnostech. S pomocí této kuchyňky bude mít váš potomek možnost ocitnout se v roli šéfkuchaře. Hračky tohoto typu rozvíjí v dětech kreativitu a manuální schopnosti. Díky vysoké funkcionalitě se kuchyňka zcela jistě stane oblíbenou hračkou vašeho juniora. Design kuchyně v sobě zachovává moderní, skandinávskou koloristiku, důraz je kladen na každičký detail.

Dřevěná kuchyňka s doplňky

Hračka je zhotovena ze dřeva a spojuje v sobě mnoho zajímavých funkcí. Charakteristickým elementem je zde praktická tabule, kde si váš malý “majitel krámku” rozepíše například menu. Dřevěné doplňky: lžíce, nůž, naběračka, pánvička, hrnec s pokrývkou či nádobky na pepř a sůl jsou součástí setu. Kuchyňka disponuje dřezem (PVC) včetně dřevěného kohoutku a ploténkou se světelnými diodami, která vydává zvuky vaření pokaždé, když si dítě hraje. Pod ploténkou se nacházejí otočné knoflíky a také skříňka pro uchovávání potřebných doplňků. Oblé hrany zaručují dokonalou bezpečnost kuchyňky. Hračka je pokryta netoxickými barvami.

Jako v opravdové kuchyni

LED diody umístěné v jednotlivých ploténkách imitují skutečnou sklokeramickou desku. Hračka navíc vydává zvuky procesu vaření, což představuje nesmírně věrohodný efekt.

Seznam doplňků:

hrnec s pokrývkou
pánvička
pepřenka
solnička
náčiní pro vaření

Specifikace:

Rozměry: 78 x 60 x 30 cm.
Počet doplňků: 7 kusů
Od: 3 let
Certifikáty: CE, EN71
Rozměry balení: 71 x 21 x 33,5 cm.
Váha: 7 kg
Napájení: 2x baterie AA R6 (klasické tužkové baterie) – není součástí sady.
Více informací zde……

Výrobca: